Aktualności

Oferujemy Państwu możliwość noclegu we własnym namiocie lub w przyczepie kempingowej na naszej łące. Udostępniamy Państwu toaletę oraz łazienkę z prysznicem. Jest możliwość przygotowania posiłku pod wiatą grillową. Cennik łąki namiotowej:

Łąka namiotowa (z dostępem do łazienki)

namiot 15,00
osoba dorosła i dzecko powyżej 10 lat 12,00
dzieci 4-10 lat 8,00
przyczepa kempingowa + samochód 25,00
samochód kempingowy 25,00

 

Proponujemy tez tańsze noclegi dla grup od 5 do 15 osób w naszej sali kominkowej, wyposażonej w łazienkę z prysznicem, czajnik i telewizor. Nocleg na własnych materacach. Posiadamy materace, które możemy udostępnić za dodatkową opłatą (materac - 5 zł, pościel - 10 zł). Cennik:

Sala kominkowa w okresie maj-październik*

5-9 osób (cena za osobę) 35,00
10-15 osób (cena za osobę) 30,00

Aktywny wypoczynek

Zapraszamy do korzystania z naszej infrastruktury: ścieżki zdrowia, ścieżki edukacyjnej, tras do narciarstwa biegowego, szlaków turystycznych i rowerowych.

 

Hipoterapia

Zapraszamy na profesjonalną hipoterapię pod okiem dyplomowanej specjalistki. Zachęcamy do zgłaszania się z dziećmi jak najmłodszymi, ponieważ to zwiększa  szanse na powodzenie terapii.

 

Rekreacja

Atrakcje Kotliny Kłodzkiej zachęcają do zwiedzania i poznawania okolicy. Każdy znajdzie coś dla siebie – wycieczka w góry dla turystów lub spacer w uzdrowiskach dla szukających odpoczynku.

 

noclegi

Noclegi

Do dyspozycji gości mamy 8 pokoi, jadalnię, salę kominkową, taras i wiatę grillową. Dwa pokoje są w pełni przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.